Mecz II rundy Pucharu Polski i Podhala - jesień 2011/12
6 listopad 2011
Sokolica Krościenko (B) - Babia Góra Lipnica Wielka(A) 1-4 (1-2)
Bramka dla Sokolicy: Czerwiec
Mecz I rundy Pucharu Polski i Podhala - jesień 2011/12
7 sierpień 2011
Bór Dębno (B) – Sokolica Krościenko (B) 2-5 (1-3)
Bramki: Guroś 44, Mateusz Grzywnowicz 68 – Gawęda 7, 23, 40, 60, 83.
Puchar Polski 2010/2011 II runda
8 września 2010, 17:30
Sokolica Krościenko - Watra Białka Tatrzańska 0-4
Puchar Polski 2009/2010
II runda - 11 listopada-5 kwietnia
Sokolica Krościenko - LKS Szaflary 1-1 karne 2-3
Puchar Polski 2008/2009
grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale
II runda Pucharu Polski - 2 listopad 2008
Wierchy Lasek - Sokolica Krościenko 0-3
Puchar Polski 2007/2008,
grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale
II runda Pucharu Polski-30 marzec 2008
Sokolica Krościenko – Wierchy Rabka 5:2 (2:0)
Puchar Polski 2005/2006
grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale
I RUNDA - 21 SIERPNIA 2005
Zawrat Bukowina Tatrzañska - Grel Trute 2-7
Gronik Gronków - Bystry Nowe Bystre 2-3
Sp³yw Sromowce Wy¿ne - Biali Bia³y Dunajec 3-2
Lepietnica Klikuszowa - Janosik Sieniawa 1-3
Gorc Ochotnica - Korona Piekielnik 5-3
Spisz Krempachy - Zapora Kluszkowce 4-1
Delta Pieni¹¿kowice - Napravia Naprawa 4-6
B³yskawica Kacwin - Wicher Dursztyn 2-4
Bór Dêbno - Huragan Waksmund 4-1
Szarotka Rokiciny Podhalañskie - Wierchy Lasek 2-3
£êgi Nowa Bia³a -Wiatr II LudŸmierz 3-3 k. 5-4
Zbójnik Podsarnie - Sokolica Kroscienko nad Dunajcem 2-10 (21 sierpnia)
Grom Morawczyna - Skawianin Skawa 2-2 k. 4-5
OSP Chabówka - Babia Góra Lipnica Wielka 1-1 k. 2-3
II RUNDA - 30 PAZDZIERNIK,6,13 LISTOPAD 2005
Grel Trute – Sokolica Kroscienko 1:4 (0:0) (30 pazdziernik)
Spływ Sromowce Wyżne - Spisz Krempachy 2-0
LKS Szaflary - ZKP Zakopane 2-0
Babia Góra Lipnica Wielka - Bór Dębno 4-0
Łęgi Nowa Biała - Bystry Nowe Bystre 1-3
ZOR Frydman - Poroniec Poronin 2-4
Jarmuta Szczawnica - Trzy Korony Sromowce Niżne 3-2
Wicher Dursztyn - Janosik Sieniawa 1-3
Gorc Ochotnica - Skawianin Skawa 3-2
Wierchy Lasek - Orawa Jabłonka 1-2
Przełęcz Łopuszna - Szarotka Nowy Targ 2-3
Lubań Tylmanowa - Jordan Jordanów 3-1
III RUNDA - 6,13,20 LISTOPAD 2005
Spływ Sromowce Wyżne - Czarni Czarny Dunajec 0-1
Sokolica Kroscienko nad Dunajcem - Wiatr Ludzmierz 2-1 (6 listopad)
Babia Góra Lipnica Wielka - Dunajec Ostrowsko 1-1 k. 4-2
Janosik Sieniawa - Wierchy Rabka Zdrój 0-3 (9 kwietnia)
Gorc Ochotnica - Bystry Nowe Bystre (-)
1/8 FINALU - WIOSNA 2006
Poroniec Poronin - Watra Bia³ka Tatrzañska 3-4 (26 marca)
Lubañ Tylmanowa - Jutrzenka Zakopane 4-1 (2 kwietnia)
Sokolica Krościenko nad Dunajcem - Czarni Czarny Dunajec 1-4 (9 kwietnia)
Babia Góra Lipnica Wielka - Bystry Nowe Bystre (23 kwietnia)
Szarotka Nowy Targ - Orkan Raba Wy¿na (26 kwietnia)
Wierchy Rabka Zdrój - Lubañ Maniowy (26 kwietnia)
II RUNDA PUCHARU POLSKI I PODHALA NA SZCZEBLU PODOKREGU - 11 listopada 2006
Sokolica Krościenko – Poroniec Poronin 3:6 (2:2)
Jordan Jordanów – Trzy Korony Sromowce Nizne 3:0 walkower
Olimp Szarotka Nowy Targ – Skawianin Skawa 3:0 walkower
Bór Debno – Wiatr Ludzmierz 0:4 (0:4)
Wierchy Rabka – Luban Tylmanowa 4:3 (1:0)
Lepietnica Klikuszowa – ZOR Frydman 3:5 (2:3)
Jarmuta Szczawnica – Przelecz Lopuszna 1:2 (0;2)
Czarni Czarny Dunajec – ZKP Zakopane 6:1 (1:1)
Szarotka Rokiciny Podhalanskie- Janosik Sieniawa. 1:2 (1:1)